mazursko
Twoje magiczne miejsce nad jeziorem Narie
Kretowiny to z jednej strony natura: piękne i czyste jezioro, wyjątkowy, pagórkowaty las a z drugiej wakacyjna baza turystyczna: plaża, molo, bary restauracje, place zabaw, wypożyczalnie sprzętu wodnego.
O NAS
Zapraszamy do Kretowin, miejscowości wypoczynkowej, położonej na półwyspie dużego jeziora Narie, gdzieś na granicy Warmii i Mazur. Kretowiny to z jednej strony natura: piękne i czyste jezioro, wyjątkowy, pagórkowaty las a z drugiej wakacyjna baza turystyczna: plaża, molo, bary restauracje, place zabaw, wypożyczalnie sprzętu wodnego.

Kretowiny od lat cieszą się dużym zainteresowaniem turystów. Na przestrzeni dziesiątek lat powstało tu wiele domów letniskowych i małych pensjonatów. Wśród nich są nasze domy i apartamenty. Znajdą nas Państwo na końcu półwyspu, trochę z dala od centrum, ale blisko linii brzegowej jeziora, gdzie mamy swój prywatny pomost wraz ze sprzętem wodnym. Każdy nasz dom ma swoją indywidualną działkę z placem zabaw, meblami ogrodowymi, paleniskami i grillami.

Nasze domy są nowe, komfortowe, bardzo dobrze wyposażone, idealne na pobyt dwóch rodzin z dziećmi. Apartamenty polecamy  rodzinom 2+2. Apartamenty są równie dobrze wyposażone a do linii brzegowej mają tylko 40 m.
Po sezonie Kretowiny zamieniają się w miejsce bardzo ciche i spokojne. Będąc u nas polubisz każdą pogodę. W domach zawsze jest ciepło bo mamy ogrzewanie podłogowe. Możesz wygrzać się w bali, przy kominku lub w saunie. Dzieci mogą wyszaleć się w salach zabaw a Ty nie będziesz się nudził w kinie domowym.

https://mazursko.pl/nasza-okolica/

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
I ZAREZERWUJ WYMAŻONY ODPOCZYNEK JUŻ DZIŚ!
+48 507 066 871
People 71 sp. z o.o., ul. Puławska 12/3, 02-566 Warszawa, NIP: 522-275-66-81, KRS: 0000228634, Regon: 140020570
Design by Kmprojekt.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram