OKOLICA

Jezioro Narie

Czarter jachtów na jeziorze Narie

https://www.facebook.com/NarieYachts/

Kanał Ostródzko-Elbląski – pochylnia Buczyniec – tylko 30 km od Kretowin

Polecamy rejsy statkiem Bursztyn z oferty www.statkiempotrawie.com

„Rejs rozpoczynamy na przystani statku Bursztyn w Buczyńcu. Następnie jednostka wpływa na wózek pochylniowy. Za pomocą urządzeń hydrotechnicznych statek na wózku wyciągany jest po szynach kolejowych z wody. Suchym lądem pokonujemy trasę 490 m z góry pochylni Buczyniec do dołu o blisko 21 m. 

Sezon żeglugowy na Kanale Elbląskim zbliża się wielkimi krokami. Kto z Państwa ma już zaplanowane by nas odwiedzić na pochylniach zapraszamy do składania rezerwacji. Planowany termin otwarcia 01.05.2020 od tego dnia pływamy codziennie.
Godziny rejsów: 8:45, 11:00, 13:30, 16:00
Cennik:
Bilet normalny 45 PLN
Bilet ulgowy* 35 PLN
Bilet grupowy** 35 PLN
Bilet dla dzieci do lat 7 5 PLN
*Bilet ulgowy przysługuje: emerytom, rencistom, osobom niepełnosprawnym, dzieciom od lat 8 i młodzieży szkolnej do lat 16
**Bilet grupowy przysługuje przy zakupie powyżej 15 biletów

Rezerwacja bezpłatna pod numerami: 500517800, 500 517510 mailowo: rezerwacja@statkiempotrawie.com”

Kozia Farma

„Zapraszamy także wszystkich – Małych i Dużych do zwiedzania całego naszego gospodarstwa od koziarni i dojarni po zagrodę capów i spotkanie z naszą Holką – klaczą małopolską. Gwarantujemy, że wygłaskacie wówczas nasze kozy, poznacie ich bardzo różne charaktery, dowiecie się, czy każda z nich ma imię i czy to prawda, że koza zje nawet miotłę, a także co to tak naprawdę znaczy, że gospodarstwo jest ekologiczne. Od maja do października, przy sprzyjającej pogodzie jest także możliwość towarzyszenia naszym kozom na pastwiskach i obserwowania ich w naturalnym otoczeniu, a w okresie wykotów poprzytulanie małych koźlątek.
UWAGA! Degustacje i zwiedzanie farmy są możliwe wyłącznie po uprzednim umówieniu się telefonicznym. Czas na spotkanie z Państwem musimy zaplanować i wykroić z licznych obowiązków w gospodarstwie.
Spotkanie z kozami i oprowadzenie po gospodarstwie dla osoby dorosłej – 10 zł, dzieci od lat 5 – 5 zł.”

Kwaśne Jabłko – najlepszy polski cydr

Call Now ButtonZadzwoń!